Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji. „Szkolenie dotyczące strony teoretycznej i co ważne praktycznej, czyli przykłady z życia”.

PaperArtist_2016-01-18_16-12-24

W IKP zawsze dbamy o to, aby wybierać dla Państwa trenerów, którzy nie tylko posiadają wiedzę i doświadczenie, ale także potrafią zaangażować uczestników i poprowadzić doskonałe szkolenie.

Szczególnie jest to ważne podczas szkoleń z tematów, które budzą emocje, a takim tematem na pewno są szkolenia z zakresu mobbingu i przeciwdziałania dyskryminacji.

Tym razem organizowaliśmy szkolenie dla grupy 80 uczestników. Szkolenie było skierowane zarówno do kadry kierowniczej, jak i do pracowników Urzędu Miasta, naszego Klienta.
Szkolenie prowadziła nasza ceniona trenerka, Jolanta Olszewska. Jej praktyczne podejście do tematu zaowocowało wysokimi ocenami szkolenia:

Średnia ocena szkolenia: 5,14

 

Przykładowe opinie uczestników:

„Szkolenie dotyczące strony teoretycznej i co ważne praktycznej, czyli przykłady z życia”.

„Wiedza szkolącego, przekazywanie informacji”.

„Będę skuteczniej walczył z przełożonym o prawa swoje i kolegów”.

„Spełniło moje oczekiwania”.

„Poznanie całego procesu mobbingu i odróżnianie go od innych zjawisk”.

„Myślę, że może być przydatne.”

„Wiedza przydatna w celu unikania sytuacji zmierzających do mobbingu, molestowania lub dyskryminacji”.

IKP po raz kolejny udowodniło, że jest sprawdzonym organizatorem szkoleń dla administracji publicznej! Referencje z tego szkolenia udostępniamy na Państwa prośbę.

Jeżeli w Państwa planie szkoleń znajduje się tematyka  dotycząca mobbingu i dyskryminacji, zapraszam do przesłania zapytania!

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Państwa pytania:

Główka
Izabela Krejca-Pawski

tel. 606 30 21 80
e-mail: kontakt@ikpszkolenia.pl

 

Comments are closed.