Poznaj firmę IKP Szkolenia

Szkolimy pracowników administracji publicznej oraz zespoły sprzedaży i obsługi klienta , aby podnosić ich skuteczność działania

W ciągu ostatnich czterech lat szkoliliśmy zespoły w całej Polsce

Zaufali nam między innymi

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych na rynku Inspirujących, Konkretnych i Praktycznych szkoleń dla zespołów sprzedaży i obsługi klienta, które angażują do działania oraz programów rozwojowych, które wspierają uczestników we wdrażaniu nowych umiejętności w codziennej pracy. Dlatego stworzyliśmy IKP Szkolenia!

Tworzymy i organizujemy szkolenia oraz programy rozwojowe dla pracowników firm i administracji publicznej. Realizujemy projekty szkoleniowe na terenie całej Polski, dobierając trenerów- ekspertów  i zapewniając kompleksową obsługę logistyczną szkoleń.

Naszą misją w obszarze szkoleń jest szkolenie w inspirujący, konkretny i praktyczny sposób. 

Inspirująco - naszym celem jest inspirowanie Was do działania, do odkrywania swoich możliwości, do wychodzenia poza strefę komfortu i zmiany przyzwyczajeń, nawyków tak, aby czas spędzony z nami na sali szkoleniowej był początkiem pozytywnej przemiany.
Konkretnie - naszym celem jest dostarczanie poprzez szkolenia konkretnych rezultatów uczestnikom, zapewniając im narzędzia, wpływając na ich postawę oraz zapewniając potrzebną im wiedzę.
Praktycznie - szkolimy tylko z tego, co sami stosujemy w praktyce, a więc mamy 100% pewności, że działa. Pokazujemy jak przekładać wiedzę na praktykę, krok po kroku dla maksymalnych efektów.

Stosujemy autorski  proces szkoleniowy

Dajemy z siebie 100%  od samego początku. Nie ograniczamy się tylko do wysłania ankiety i wykonania telefonu, ale szczegółowo poznajemy Was przed szkoleniem. Wierzymy, że tylko wtedy możemy projektować szkolenia, które zapewnią potrzebne Wam rezultaty.

Projektujemy i prowadzimy szkolenia maksymalnie dopasowane do potrzeb i specyfiki działaniauczestników administracji publicznej
Starannie dobieramy treść szkolenia oraz jego przebieg, szukając za każdym razem najskuteczniejszej formy. Wiemy, jak znaleźć równowagę między praktyką, a wiedzą oraz jak połączyć je z indywidualnymi potrzebami naszego klienta.

Naszym sekretem jest obsługa poszkoleniowa: stosujemy  autorski program wdrażania rezultatów po szkoleiu
Często powtarzamy, że bez skutecznego wdrożenia nie ma efektów szkolenia, dlatego opracowaliśmy specjalny system wdrożeniowy. Klienci, którzy go stosują odnoszą zdecydowanie większe sukcesy. Wspieramy Państwa, inspirujemy i motywujemy do działania także po szkoleniu!

IKP Szkolenia to 4 lata intensywnej działalności, jednak z branżą szkoleniową Iza związana jest od 2007, gdzie jako konsultant  i manager projektów szkoleniowych  doradzała wielu firmom i instytucjom publicznym w zakresie doboru odpowiednich szkoleń. Michał wykorzystuje wieloletnie doświadczenie związane z logistyką i organizacją wyjazdów.  Procentuje to umiejętnością tworzenia szkoleń zachwycających  klientów, doskonałą orientacją w potrzebach szkoleniowych pracowników firm i urzędów oraz sprawnością organizacyjną każdego projektu IKP Szkolenia.

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów i uczestników szkoleń. Ponieważ najwyższa jakość jest naszym standardem pracy jesteśmy przygotowani także na trudne sytuacje. Nasz regulamin reklamacji daje gwarancję bezpieczeństwa podczas współpracy z IKP Szkolenia.  Jesteśmy przygotowani nawet na nieprzewidziane sytuacje, dzięki naszemu doświadczeniu i wypracowanym zasadom reagowania.

Zapraszamy do współpracy

Michał Pawski

Kierownik projektów szkoleniowych

Jestem do Państwa dyspozycji,  z przyjemnością odpowiem na Państwa wszystkie pytania dotyczące naszych szkoleń.

Zapraszam do przesłania zapytania o organizację szkolenia zamkniętego na adres biuro@ikpszkolenia.pl

  • 606 445 765

  • biuro@ikpszkolenia.pl