Jak negocjować, aby wygrać? Krótkie przypomnienie po wakacjach!

Wrzesień to czas intensywnej pracy, więc jest doskonałą okazją do przypomnienia dynamicznego treningu negocjacyjnego z wykorzystaniem gdy Cafetero. Pozwala ona zmierzyć się z rzeczywistymi technikami i strategiami negocjacyjnymi, jakie stosujemy, często nieświadomie, podczas rozmów. Pozwala także ocenić i podsumować efekty własnych działań, aby wprowadzić niezbędne zmiany i podnieść własną skuteczność jako negocjatora.

Zatem jak negocjować, aby wygrać?

Uczestnicy treningów z wykorzystaniem gry Cafetero wypracowują odpowiedź „na własnej skórze”!

Trening negocjacyjny w formie gry „Negocjuj, aby wygrać” zorganizowany był dla Członków Klubu KSB Alumni MBA – Studentów i Absolwentów Programów MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Celem treningu było przećwiczenie umiejętności i podniesienie kwalifikacji uczestników w zakresie osiągania celów w negocjacjach sprzedażowych.

Tym bardziej cieszą opinie po treningu: 

„Poprowadzony przez Panią Izabelę Krejca-Pawski trening sprostał oczekiwaniom, wiedzy i umiejętnościom nawet bardzo wymagających uczestników, jakimi z pewnością są Studenci i Absolwenci Programów MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Uczestnikom dziękujemy za aktywny udział. Trenerce Pani Izabeli Krejca-Pawski dziękujemy za dynamiczne i efektywne poprowadzenie treningu.”

Dziękuję serdecznie za słowa uznania po szkoleniu oraz referencje!

Foto-relacja z treningu:
http://ksb.uek.krakow.pl/klub-ksb-alumni-mba/lista-aktualnosci/artykul/zobacz/trening-negocjacji-sprzedazowych.html

 

Galerie zdjęć z treningów negocjacyjnych:

http://www.pinterest.com/ikpszkoli/szkolenia-negocjacje-w-biznesie/

Referencje po szkoleniu:

Referencje KSB UE Cafetero

Comments are closed.